Renault Clio

Shitet nga: Ekrem 10 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shtitet vetura Renault Clio B, Vetura është shumë e mirë, në gjendje të rregullt, është 1.4.

Viti i prodhimit është 1999, me klim, 5 shpejtësi, 3 dyer, airbag, ABS, dritaret elektronike.

Vetura ka regjistrim deri më 15 janar 2017, Vetura është në gjendje të rregullt.

Vetura ka gomat e dimrit rezervë shumë të mira, të reja, si dhe katër fellne me goma të verës po ashtu të reja.

Kontakti cdo ditë pune prej orës 09:00 deri 19:00.

Për të gjithë ata që dëshirojnë ta shohin apo provojnë veturen, vetëm pas orës 17:00

Çmimi është 2250 euro, i diskutueshëm!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim