Renault Laguna 1.9 DCI 2003

Shitet nga: Laguna 11 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna Diesel 1.9 dci viti prodhumit 2003 . Ne gjendje shume te mir teknike i vozitur ne Kosove vetem nga nje pronar . I ardhur nga Zvicrra .

Vetura ka regjistrim deri ne Prill 2016 .

I servisuar ne menyre te rregullt ne gjendje shume te mire teknike dhe optike .

Vetura mund te vizitohet nga e Hena -Premte pas ores 17:30 deri 20:00
Te shtunen dhe Dielen 08:00 deri 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim