Renault Megana 1.9 Diesel 2004

Shitet nga: Valon 24 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Vetura eshte ne gjendje te mire, regjistrim ka edhe 11 muaj, servisi i vajti, filterav dhe gurtneve . Gomat te reja ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim