Renault

Shitet nga: Banush 26 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Ne gjendje te rregullt dhe shum ekonomik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim