Vetura ne shitje

Shitet nga: Bessi 16 Mar 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
shes veturen renault megan 2004 viti i prodhimt me 6 airbag,xhamat elektronik dhe pasyqren,klime,full tempo mat,abs,sp,qmimi 3400 por bej dhe nderrim nr i kontakti 044621600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim