Reno scenic 2006 1.5 dci tabela gjermane

Shitet nga: blend 09 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
i ka te gjitha opcionet me liber te servizit me te gjitha gjerat gomat m+s gjamat me rrym etj etj

shitet dhe bejm ndrrim .

tel: 045 837 815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim