Nderrim

Shitet nga: selim 10 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 400
Nderrohet vetura shum e ruajtur Rover e rregjistruar deri ne Gushte 2016.Vetura posedon klime xhamat elektronike eshte shum i ruajtur 1.9 benzin me hargjime shum te vogla komod veture familjare .posedon gumat e reja dimrore.eshte servisuar shume gjera te reja jane vendosur.Mund te behet nderrim me veture te vitit nga 2001 deri 2004,si dhe nje kompenzim parash nga ana jone..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim