Rover 400 -98

Shitet nga: selim 16 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 400
shitet vetura Rover 400 ne gjendje shum te rregullt me regjistrim deri ne Shtatore 2016.vetura eshte shum funkcjonale dhe dhe ka shpenzime shum te vogla .motorin e ka 1.4 me klime xhamat me rryme shkurte shum i ruajtur dhe shum gjera te reja jane vendosur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim