Seat Ibiza -04

Shitet nga: Bujar 25 Maj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR   5 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Seat Ibiza 2004 i ardhur nga Zvicrra. 2.0 benzin. Vetura eshte e doganuar e regjistruar dhe eshte ne gjendje shume te rregullt. Posedon xhama elektrik,ka klime dhe eshte i vozitur vetem nga dy njerz. Cmimi 3700.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim