Smart ForFour 1.1 benzin -05

Shitet nga: Smart 28 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForFour
SHES SMART FORFOUR 1.1 BENZIN , VITI I PRODHIMIT 2005 , ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT. POSEDON : KLIM , ABS , AIRBAG , PANORAM , DRITA MJEGULLE, CD , ETJ . REGJISTRIM 1 VJET . BOJ EDHE NDRRIM ME VETURA TJERA .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim