TOYOTA 4 RUNNER -99

Shitet nga: TOYOTA 4 RUNNER 06 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
SHES TOYOTA 4 RUNNER 3.0 DIZELL
VITI I PRODHIMIT 1999
E REGJISTRUAR RKS DERI ME 30.11.2016
KA SERVO TIMON, MBYLLJE QENDRORE, KLIME, ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE VIZUELE

Per me shum info kontaktoni ne 044186468 dhe viber +38649186468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim