U SHIT FLM MERJEP

Shitet nga: vectra 18 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Vetura Opel Vectra 2.2 ECO TEC DTI Motorr me zinxhir ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim 8 Muaj.

==Vetura posedon komplet servisimin e posa kryer ne servisin e opelit ne prishtin.
///////// VITI I PRODHIMIT SAKT ME 03 10 2003 ////////
////////REGJISTRIM KA DER ME 18 07 2015 ///////
==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per xhdo sen,bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne peng bankar ose lloj garantuesi.
===Vetur personal Familjare

/////VETURA POSEDON KTO KAREKTISTIKA/////

----Klimatronik ne funksion dy sezonal
----Kuken per terhjekje ne rast nevoje
----2 qelsa orixhinal me kod valid.
----Pasqyret me rrym funksionale me terje
----Air bag komplet ne vetur 12 x siguri e plot
----Bord dhe info kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
-----Gjama anti fleks komplet vetura
-----Tempomat
-----Senzor tek fshisat sipas nevojes automatik
-----Senzor tek elektrovizori per mos pengim brenda nga ndriqimi i kunder
----ABS
----TC.TRadicional Control
----ESP,Sistem stabilizimi xhat vozitjes ne ngrica,sezoni idimrit
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njsoj rast emerxhence
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes terheks posht laret sipas nevojes
----Komanda ne timon per te gjidha komandat te Vetures
----Radio Orgjinal i Opelit
----Fellne te bukura 16 Coll Orgjinal
----Goma te dimrit te mira
----Interjerin shum te pastert pa duhan.
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Xhamat elektronik 4x Funksional
----Ndrrusi i shpejtsive MANUAL
----Viti i prodhimit muaji i 10,2003,,Modeli elegance 2004.


--Pres blers serioz nr kon


NDRRIM IMUNDSHEM ME NDRRIM QMIMI NDRYSHON.

tag tag tag tag tag
opel astra corsa vectra zafira golf 2 3 4 5 6 audi pastat bora fiat mercedes cdi bmw taureg tauran reno toyot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim