U SHIT FLM MERR JEP.

Shitet nga: Vetura xhindet në prishtinë 18 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Vetura Opel Vectra C 2.2 DTI Automatik Tip tronik Motorr me zinxhir ECO TEC ne xhendje extrem te rregullt posedon Rexhistrim 1vit te plot RKS.deri me 18.04.2016.

Vetura osht e importuar nga zvicrra dhe posedon rexhistrimin e 2 ne Kosov rks doganuar dhe rexhistruar ne kosov ne menyr te rregullt,vetur familjare, pronari i par qe nga viti 2006 ne zvicerr.


VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL,,( NUK GJENDET NE KURFAR HIPOTEKE BANKARE )

EXTRA POSEDON

*Navigacion te madh
*GPS ,ne vetur
*Klimatronik 2 zonale ne funksion
*Air bag komplet veturen
*ABS
*ESP
*EBD
*Automatik tip tronik punon super ne te dyjat pa vrejtje.
*Mbyllje me komand
*Bord dhe info kompjuter
*Tempomat
*Timon Servo multi funksional
*Radio cd
*CD me zhanzher 6 copa
*Interjerin shum te pastert pa duhan
*Komanda te radios ne Timon
*Dritat me llup
*Ulset me masazh
*Ulset me nxemje
*Ulset me senzora,elektonik 1 2 3 4,dhe dirixhus te rotrovizorve
*Gjamat komplet antiflex
*Senzor ne te xhitha pasqyret sipas ulses se shoferit regullohen
*Senzor te shiut
*Senzor parkingut para dhe mbas
*Viti i prodhimit muaj i 11 2002,Modeli ELEGANCE 2003.
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Fellne orgjinal te Opelit 16 coll
*Gomat e veres
*Ngjyra e arit metalike me perlla nvarsisht nga koha ndryshon.

Vetura osht ne xhendje te rregullt si ne trapa ashtu edhe ne karoseri shum e rujtne ,nuk don as mat voglin investim TIP TOP.PRESIM VETEM BLERS SERIOZ NE NR KON 045 000 000.

Kontaktoni gjdo dit. 09\00h,,deri,,23\00h.
TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG
opel astra corsa vectra zafira merive insignia omega golf 1 2 3 4 5 6 7mercedes cdi bmw ford fiat citroen touran toureg peugeot etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim