U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: corsa 01 Krr 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë KosovëSHITET OPEL CORSA C 1.2 16V ECO TEC MOTORR JAPAN ME ZINXHIR E REXHISTRUAR NE RKS REXHISTRIM 8MUAJ RKS.


VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI PA PROBLEM.

PASQYRET ME RRYM
KLIMA AC
AIR BAG PAR A DHE NE ULSE
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE
INTERJERIN SHUM TE PASTERT
KOMANDA TIMON
RADIO CD
5 DYER
NGJYREN ME PERLA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NXHYRA
MODELI ECO TEC ME 4 KLIPA,1.2 16V
VETURA NUK DON AS INVESTIMIN MA TE VOGEL.
VETURA I KA TE GJITHA SERVISET E KRYERA.
VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERKTHIMI BEHET MENJEHERE

NR KONTAKTUES 044 000 000OPEL ASTRA CORSA MERIVA VECTRA ZAFIRA GOLF 2 3 4 5 6 7 AUDI PASSAT CITROEN RENAULT POLO ETJ.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim