U SHITT

Shitet nga: femi 27 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes caddi 2.0 sdi. posa regjistrur ne ks. posedon librin e servisit per kilometra ju garantoj. muni me verifiku ku deshironi ju dhe me kontrollu. o sht ne gjendje teper te mir ika gomat te reja. ika sensor parkimi. ka asr. abs. centrall. arb. vollanin hidrolik. etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim