U SHITT

Shitet nga: Burim 16 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes golf 5 tdi 1.9 77 kw ose 105 pes. regjistrim ne ks deri me 20 10 2015. vp 2008. esht ne gjendje teper te mir posedon librin e servisit per ket muni me kontrollu ku deshironi ju. esht me full opcione. ika gumat e reja dhe fellne te mira. dallon komplet prej golfaf 5 si matorrin eka modelit te ri. komforin .karaserin. e shum sene tjera. vlen te ceket hipotek nuko perkthimi pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim