U SHITT

Shitet nga: Burim 23 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes golf 4 tdi 1.9 74 kw 101 pes . me I te kuqe. pa dogan .esht i ardhur prej gjermonis. muni me kontrollu ku deshironi ju. esht pa asni gervishje si mrena ashtu dhe jasht. esht me full opcione.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim