VW-BORA 1,9 TDI -03

Shitet nga: BORA 31 Krr 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHITET VW-BORA 1.9 TDI [me tri te kuqe] hajllajn eshte manuel me 6 shpejtsi ka 110 kv=150 pes
ESHTE SHUME EKSTRA
VETURA POSEDON: klimatronik, bordkompjuter, tempomat, ESP, GJAMA ELEKTRONIK, NAVIGACION,CD PLAYER ME 6 CD ,ALUMIN FELLNE, ULSET PER FEMIJ,SENZORA PARKIINGUT,SENZORA SHIUT, ETJ
ME LIBER TE SERVISIT, I IMPORTUAR NGA ZVICRRA I DOGANUAR dhe rexhistruar
Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 045/501-702.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim