VW Caddy shum lloje dhe vite

Shitet nga: Shkodran 16 Krr 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes caddy sdi Tdi vite te ndryshme me klim e dogan te pagume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim