VW Golf 2 turbo diesel -87

Shitet nga: valmir 21 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes golf 2 1.6turbo diesel asht ne gjendje shum te mir i perdorur ne ks veq nga nje njeri shpenzimet i ka shum te vogla dhe asht shum i rujten regjistrim deri ne mars 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim