VW Golf 3 1.4 benzin -93

Shitet nga: gentrit grajqevci 21 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
vetura eshte ne gjendje te rregullt ka 4 dyer ka regjistrim deri me 15.07.2015. vetura eshte benzin 1.4 ka ngjyre te zez dhe cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim