VW Golf 4 1.9 TDI -02

Shitet nga: dani 14 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Golf 4 1.9 TDI (DI) te kuqe ne gjendje shum te mir rigjistrimi i pare ne ks, me te gjitha serviset e perfunduara ne gjndje shum te mir per me shum info 049/187-420 dhe 044/229-641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim