VW Golf 4 1.9 tdi. U shitt

Shitet nga: Burim 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes golf 4 tdi 1.9. DI te kuqe. 6 shpejci. i sa po ardhur nga zvicrra. pa dogan. posedon librin e servisit dhe rrypin dhomzor te nrrua. per ket muni me verifiku ku deshironi ju. i ka gomat e vendosura te reja per dimer. me full opcione. dhe senzor parkimi .etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim