VW PASSAT 1.9 TDIFLM U SHIT

Shitet nga: passat 18 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
SHES VETUREN PASSAT 1.9 TDI I THJESHT 4 MOTION I REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRIM. DERI NE JANAR 2016.
Viti i prodhimit 2001
Vetura osht ne emrin tim personal ,nuk osht ne hipotek bankare perkthimi mrenda dites.
Vetura posedon servis te plot prej frenav e deri ne filter me ulje servis full

*VETURA POSEDON*

*Klimatronik dy sezonal
*Tempomat
*dritat Ksenon orxhinal fabrikisht
*Airbag ne tere veturen
*ABS
*ESP
EBD pert stabilizim sipas nevojes se stabilizimit ne 4 disqet 4x4
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand fabrikisht
*Gjamat elektronik 4x
*Karrikat me nxemje
*Pasqyret elektronike
*Bordkompjuter
*Intejreni crem shum te paster
*Modeli 4 motion
*Fellne me goma te veres
Vollan Tresh
Muzik emp3
96 kv 135 ps
Instromentabllen Krom
XHamat komplet kolor
Lektrovizoret Antifleks
Senzor te fshisav
Larset tek farat
Farat me llup fabrikisht
Kuken per terheqje fabrikisht
Pshtetse dore par dhe prapa
Frigorifer per ftofje te pijev


*Vetura iposedon servisimet komplet te posa kryera. dhe nuk don as mat voglin investim tip top.

presim blers serioz ne nr kon 0LL

THIRRJA MUND TE BEHET PREJ ORES 08 DERI NE 22 FLM.

NDRRIM I MUNDSHEM QMIMI ME NDRRIM 5300 .

TAG TAG TAG TAG TAG
OPEL ASTRA CORSA VECTRA ZAFIRA GOLF 2 3 4 5 6 7 AUDI PASSAT BORA TOURAN FIAT FORD ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim