VW Passat 1.9 turbo dizel -91-extra i rujtun

Shitet nga: bekimi 05 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes veturen Pasat 1.9 turbo dizell ne gjendje shum te mir .veturn ne fjal e posedoj qe 11vite gjat gjith ktyre viteve vetem un e kam vozit dhe vet e kam mirmbajt.Regjistrim deri mujin e 9-2015.Me nje fjal vetura asht shum ne gjendje te rregullt.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim