VW Passat 2.5 TDI -04

Shitet nga: Isuf 03 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR   5 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Vetura eshte full opsion me keto karakteristika:
Karrikat e lekures dhe me ngrohje, airbeg, xhamat te gjitha kolor fabrikisht, senzorin e shiut, senzorin mbrapa, pasqyrat elektronike me senzor, navigacion, radio me shanzher, tempomat, 4 motion, posedon kuken mbrapa, fellne alumini, dritat xenon, pasqyrat anash me ngrohje, klima digjitalem, ngjyra e hirit metalike. Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra dhe jam pronari i pare, dogana e paguar dhe regjistrimi deri ne dhjetor 2017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim