VW Passat TDI -98

Shitet nga: Bajram 15 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Passat, viti i prodhimit 1998 i pa doganuar , momentalishte eshte me targa te Shqiperise, motorii e ka kapacitetin 1.9 TDI i thjesht, vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe pa asnje defekt apo prishje si nga ana e karosorise ashtu edhe nga ana e motorrit, vetura shumicen e kohes ka qendruar ne garazh.

Jam i interesuar per shitje me para te gatshme dhe jam i interesuar qe te beje ndrrimi me ndonje veture qe me pershatet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim