VW Touran 1.9 i Regjistruar RKS

Shitet nga: Asllan 06 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Volskwagen VW TOURAN TRENDLINE 1.9 TDI TSG6 me 7 Ulëse me libër të servisit,i sapo ardhur nga Gjermania I regjistruar ne RKS .

Me keto karakteristika
Ndrruesin manual
Klasa e emisionit:Euro 4
Emision Sticker :4 (Green)
TYF ne Gjermani ka pasur deri me 07/2016
Regjistrimi i par 05.2005 një pronar në gjermani, e kam sjell personalisht nga atje
Klimatizimi automatik
Airbag perpara dhe anash
ABS
CD Player
Central locking
Electric heated seats
Electric side mirror
Electric windows
ESP
Imobilizer
On-board Computer
Power Assisted Steering
Roof rack
Tuner/radio
etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim