Vauxhall Vectra - 2.0 DTI -- 03

Shitet nga: VECTRA "C" 27 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
ECO TEC MOTORR ME ZINGJIR, LIBER SERVISI KOMPLET, MODELI ANGLEZ VAUXHALL,
BOARDCOMPUTER, TEMPOMAT, SENZORA PARA DHE MBRAPA, KARRIKAT LEKURE ME NXEMJE, KLIMA 2 ZONALE, ETJ ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim