Volvo s60 2.5T R

Shitet nga: Valon 09 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S60
Shes VOVLO S60 2.5T R AWD (quattro) , Automatik/Tiptronik , Viti i prodhimit 2007, Ngjyr ezez metalike,I regjistruar RKS, dhe ka keto opcione :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- Tempomat,
- Interier lekure
- Mbyllje qendore
- Drita me llupa dhe xenon
- ESP , ABS , AirBag
- Senzor shiu ,
- Cd shanzher 6CD
- Xhanma dhe Pasqyre elektronike
- Fellne dhe Goma dimri , etj... Vetura oshe ne gjendje te shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim