u shit flm merrjep

Shitet nga: jeton 25 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes fiata punto 1.2 benxin dhe plin eshte me regjistrim rks 3muaj regjistrim ngjyr vishnje metalike ne gjendje perfekte me hatgjime minimale e ka edhe plinin ja kan instalu qe 5muj (Lavato) teper pak hatgjon 240klm me 10e ju garantoj qe se hargjon ma shum punon edhe me benxin edhe plin teper mir xhamat elektronik muzik Mp3 centrall dhe alarm. Karrigat gjysëm lekur ,karriga e shoferit hidraolik .Per ma shum ju mirpres edhe do te bindeni vet per gjendjen e ti ...Çmimi esht 1250fix ...hipotek nuk asht per dokumeta ju garantoj ...mundeni me thir edhe ne wiber 0037744650895.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim