CNC MAKINA

Shitet nga: selman 04 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
FREZ HURCO
Viti i prodhimit:15/11/1996
Modeli: HURCO BMC-30HT/M
Makina CNC eshte me defekt ne dirigjim dhe Axsi Z eshte ne defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim