GJENERATOR 5.0 KW

Shitet nga: JETON 23 Sht 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Gjendja teknike shum te mir ne rregull
ndizet me qels dhe litar
lenda djegse DIESEL
eshte TROFAZ dhe MONOFAZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim