GJENERATOR 5.0 KW

Shitet nga: JETON 23 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
VENJA NE PUN ME LITAR DHE ME QELS-BUTON
LENDA DJEGSE DIESEL
MONOFAZ DHE TREFAZOR FURNIZUESI ME RRUM QE SHPERNDAN
DHENDJA TEKNIKE SHUM E MIR NE RREGULL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim