Hidrofor

Shitet nga: Safeti 25 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pompa uji Mund Te perdoren per Hidrofor per bazena Te mdhaj shtepia Elektro motora 1.4 kW 1.5kw 2.2kw 3.0 Te ardhura nga Austria krejt Kto Jan ne gjendje Te mir dhe me Firma botrore Te njoftme qmimi e kam Te shenuar ne fotom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim