Ibercug diska

Shitet nga: Liridon 26 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Diska te ibercugit dhe disa lloje te parajave te helikopterit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim