Makina

Shitet nga: Naim 04 Tet 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes makinat per ballansim dhe demontim te gomave,keto makina kan ardh prej jashti ,jan ne gjendje te shkelqyshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim