Makina Profesionale K'A'RCHER Për AUTOLARJE

Shitet nga: Azem Shala 31 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Makina Profesionale K'A'RCHER Për AUTOLARJE

Çmimi ësht i arsyeshëm dhe sipas marrëveshjes, per më shum

informata kontaktoni ne tel: 044 222 803 / 049 222 803

Gjindemi ne Klinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim