Makina per autolarje

Shitet nga: Niti 16 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Përshkrimi:
Shes maqinen e autolarjes esht edhe me uj te nxet e ardhur nga gjermania nkosov ska punu as 1 or poashtu kemi edhe te vullkanizerit per vetura dhe kamiona qmimi i diskutushem ndrrim me traktor nr i kontaktit viber +37744729225 Tagg kamion traktor imt533 imt 539 imt 558 imt 542 etj qmimi komplet per te gjitha makina te vullkanizerit 2 tkerrev 1 kamionav dhe autolarjes 2500ndersa veq autolarja 750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim