Makina per larjen e xhamave

Shitet nga: Shefqet 19 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes makinen per larjen e xhamave ne gjendje shum te mir dhe me nje qmim shum e volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim