Makina te zdrukthtarise

Shitet nga: gimi 11 Krr 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kombinjerke(dikt+strug me gjersi 50 cm)-950 euro
frez i madh-850 euro
qmimi i diskutueshem.
makinat gjinden ne Drenas ,jan prodhim gjerman dhe jane ne gjendje te rregullt.
munde te kontaktoni permes tel. dhe postes elektronike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim