Makine Për Qepje

Shitet nga: Makina Per Qepje/Qendisje 08 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes makinen e Qepjes.

Makina eshte e dizajnuar edhe per qendisje. Ajo eshte elektrike. Eshte shume pak e perdorur dhe eshte e ardhur nga Amerika.

Keto mund t`i beni:

1. Qepje
2. Qendisje
3. Dizajne
4. Shkrime me qepje
5. Vizatime me qepje


Makina posedon edhe Librin e Udhezimeve.

Cmimi me te cilin e shesim eshte 500€.

Thirrni Tani!

Tel / Viber : +377 44 729 427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim