Maqin e lepakit styroporit nrroj me matrial dhe ..

Shitet nga: sami 12 Krr 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes maqine e lepakit styroporit maqina asht e re e pa perdorne prodhim i vitit 2012 ju garantoj per maqin qe punon shum mir mundeni me ardh me pa me provu maqina kryen kto funksjone man perzimejen e lepakit styroporit lepakit te keramikav fasada glet rrafshus etj. 044215092 baj edhe ndrrim me matrial ndertimor edhe te lyses apo qka do qe me konvenon kerr apo skele etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim