Mjete per goma

Shitet nga: Naim 04 Tet 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes mjetet per vullkanizer ,ballanserken dhe demonterken ne gjendje te mire te ardhura nga jashte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim