Ofrojmë aparat kunder lagështisë mykut vllage

Shitet nga: #VR Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Fushë Kosovë

############
###Ofrojmë me qira Maqina për thithje të lagështis profesionale #### Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës nga muret e objekteve te ndryshum si objekte te banuara (banesa, shtepi) dhe te pa banuara (podrume, garazha, lokale, etj) 045 405 065 . -- 045 566 671 XXXX
myk vllag ybercug mallter lagshti lageshti banesa podrum renovim tharse vllagut vllages gips knauf mykut mykë sanim suvatim aporata vlag bautrockner vershim dehumidifiers déshumidificateurs glet profi izolim
■■■Tag's: myk myku vllag vllages nxemje glez suvatim renovim lageshti lageshtie mykut lageshtisë lagshti tharse kalorifer dehumbifier atika tharje bautrockner vllagut mykut vershime nivelizim izolim trotec absorbues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim