Pishtol me Air per Rrota

Shitet nga: xxx 25 Krr 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pishtole per bulona (berner)te vjetra.
e reja berner kushton dikun190 e
kurse kjo esht vetem per 30 e
Jan ne gjendje te mir dhe kan forc te mir

Te ardhura nga gjermania.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim