Shes apo leshoj me qera fab per buk

Shitet nga: Xxxx 21 Jan 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Fabrika posedon te gjitha paisjet percjellse si dhe pjes rezerv ndrrohet me banes apo vetura plus minus diferenca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim