Vakum press - SUPER OFERTE 2950 EU

Shitet nga: Afrim Sejdiu 17 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

OFERTA VLEN DERI ME 31 JANAR 2018

Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te suksesshme te Vakum Presave. Mbi 100 sosh te shitura anenmban Kosoves e me gjere.


Nje plastifikim e kryen me pak se 5 minuta, qka don te thote se eshte shume e afancuar dhe shume e shpejte per pune, andaj mos hezitoni te na kontaktoni dhe do te bindeni edhe vet per qfar makine behet fjale.

Ketu mund ta shiqoni video inqizimin me rastin e plastifikimit te dyerve per kuzhina etj:
http://www.youtube.com/watch?v=X3n7-zpIanc dhe
http://www.youtube.com/watch?v=zJEHUFXNsv4Per me shume informata na kontaktoni.

Gjindemi ne Ferizaj.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim