www.cembreinc.com/product/details/38698

Shitet nga: mema 01 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Dana hidraulike per lidhjen e kabllave me "papuqe" kabla te tensioneve te ndryshme dhe trashesive te ndryshme.prej 25 mm deri ne 400 mm,etj
Danat jan nga anglia,pak te perdorura,krejtsisht ne rregull.te njejtat si ne foto. Jan te dedikuara vetem per ingjiniera,ose elektricista profesionist.temira edhe per vazhdimin e sajlleve te qelikut,kush e din qka jan e din sa vlejn dhe per qka perdoren.

qmimi:400 euro

info.044/049 553377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim