ELEMENTE NDERTIMI

Shitet nga: Kastriot 11 Qer 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim drrasa te perdorura (shaltafne nga firma PERI dhe DOKA) e pershtatshme per punimin e pllakave masive, te importuara nga gjermania ne gjendje te mirë per punë , si dhe bejmë premjen e tyre ne dimensione te ndryshme po ashtu shesim shtylla , trigera doka (ija),dhe shallone te ndryshme
Gjendemi ne VRAGOLI afer AL -PETROL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim